Profil

KIM JESTEŚMY

Firma EKRAN należy do czołówki światowych producentów specjalistycznego wyposażenia obiektów kinowych, teatralnych oraz pozostałych ośrodków kultury. Zajmuje się także wykonawstwem rozmaitych konstrukcji stalowych na potrzeby obiektów mieszkaniowych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Bogate zasoby technologiczne oraz wykwalifikowana kadra umożliwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów, niezmiennie na najwyższym poziomie. Wieloletnie głębokie doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie i montażu produktów, zapewnia najwyższą jakość każdej realizacji, zawsze w korzystnej cenie i przystępnym terminie.

 

NASI PARTNERZY

Wśród partnerów firmy EKRAN znajdują się wystawcy kinowi, integratorzy systemów audio-wizualnych, producenci rozwiązań komplementarnych, a także firmy o profilu budowlanym. Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę z nowymi partnerami  i nie boimy się podejmować realizacji projektów w najdalszych zakątkach globu. Dzięki wyznawanym przez nas wartościom i dbałości o jakość, zaufali nam regionalni i globalni liderzy branży kinowej oraz budowlanej.

 

SOLIDNY FUNDAMENT

Począwszy od 2000 roku firma EKRAN dostarcza innowacyjne produkty w zakresie wyposażenia obiektów kinowych, przyczyniając się do dynamicznego rozwoju przemysłu kinowego w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Unikatowe w skali światowej konstrukcje ram ekranowych, będące podstawowym produktem firmy, umożliwiły wystawcom z regionu budowę obiektów kinowych spełniających najwyższe światowe standardy projekcji filmowej, przy zachowaniu budżetu oraz terminu realizacji. Wysoka jakość produktów i świadczonych usług oraz niezwykle korzystny stosunek wartości do ceny, szybko zwróciły uwagę czołowych wystawców i integratorów z pozostałych części Europy a także świata, budując zaufanie do marki EKRAN wśród coraz większej grupy zadowolonych klientów. Nieustanna praca nad nowymi rozwiązaniami i technologią, a także postępująca współpraca z czołowymi globalnymi dostawcami komplementarnych rozwiązań, umożliwiła z czasem poszerzenie gamy asortymentowej firmy o produkty i usługi przeznaczone dla innych niż kinowa branż. Setki wykonanych z powodzeniem realizacji, owocujących nabyciem ogromnego doświadczenia zarówno na etapie produkcji jak i montażu, stawiają firmę EKRAN pośród światowych liderów branży specjalistycznego wyposażenia kinowego.

 

WYMAGAJĄCA MISJA

Najważniejszym zadaniem, jakie obrała firma EKRAN jest dostarczanie wystawcom kinowym kompleksowych niskokosztowych rozwiązań w zakresie produktów specjalistycznego wyposażenia kinowego, a przede wszystkim innowacyjnych zintegrowanych systemów ekranowych. Wyznajemy wartości najbardziej cenione przez naszych partnerów, takie jak elastyczność terminów dostaw, najwyższą jakość oferowanych produktów oraz niezwykle korzystny stosunek wartości do ceny, niezależnie od stopnia skomplikowania projektu czy jego lokalizacji. Każdy projekt jest dla nas w równym stopniu ważny, a spełnianie specyficznych wymogów projektowych jest dla nas podstawą. Zadowolenie partnerów jest tym, co cenimy najbardziej, dlatego też dbamy o to, aby każda nasza realizacja wykonana była z pełnym oddaniem i dbałością o szczegóły.

 

ŚMIAŁA WIZJA

Firma EKRAN dąży do uzyskania pozycji globalnego lidera, będącego jednocześnie wyznacznikiem jakości, w zakresie dostaw niskokosztowych rozwiązań zintegrowanych kinowych systemów ekranowych. Pragniemy także systematycznie zwiększać obecność pozostałych produktów firmy na rynku lokalnym, jak i globalnym. Powyższe cele planujemy osiągnąć poprzez budowę świadomości wystawców i integratorów z całego świata na temat wartości dodanych, wynikających ze stosowanych przez nas unikatowych konstrukcji. Ponadto nieustannie dążymy do zwiększania doświadczenia i kwalifikacji kadry firmy, zarówno w dziedzinach projektowania rozwiązań, jak i ich produkcji i instalacji, aby zawsze zapewniać najwyższą możliwą jakość realizacji.

 

CERTYFIKATY

Firma EKRAN uzyskała certyfikat zakładowej kontroli produkcji, co pozwoliło nam na znakowanie naszych produktów symbolem CE. Ponadto posiadamy certyfikaty spawalnicze zgodne z EN1090-2 oraz zgodności zakładowej kontroli produkcji dotyczących elementów nośnych wykonanych ze stali, zgodnie z EN 1090-1:2009+A1:2011. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty CSCS, PASMA oraz Site Supervisor, które są niezbędne do prac na terenie Wielkiej Brytanii.

 

Nasze sukcesy:

Ekrany kinowe

Dostarczyliśmy ponad 2100 ram ekranowych na całym świecie

Portfolio

Zrealizowaliśmy ponad 600 projektów na całym świecie

Największy ekran w Europie

Rama ekranowa z maskownicą w sali premierowej Multikino Złote Tarasy w Warszawie

Największy ekran w Szwajcarii

Rama ekranowa 'floating' w sali Arena Mega w Genewie

Największy ekran w Pakistanie

Rama ekranowa z maskownicą w Nueplex w Karachi

Największy ekran Nordisk Film

Rama ekranowa 'floating' w sali premierowej Imperial w Kopenhadze

Największy multiplex w Polsce

20 ram ekranowych w Cinema City Bonarka w Krakowie

Sztankiety do sal 4DX

Dostarczyliśmy systemy sztankietów 4DX

Partnerzy

Liderzy branży kinowej i budowlanej wysoko cenią nasze produkty i usługi

Nasi partnerzy: